• Ново
Loveубов на прв поглед Јуниор и Јуниор Плус изрез јака и шорцеви сет, 2-парчиња

Loveубов на прв поглед Јуниор и Јуниор Плус изрез јака и шорцеви сет, 2-парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 479.84

Износ
Залиха

Слатките соништа започнуваат со вистинскиот пар пижами. Лебдат во апсолутна утеха со оваа пижама што одговара на Pajубов на прв поглед. Комплетирајте со класична кошула од јака и координирање на шорцеви и изработени во ткаени ткаени ткаенини. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. врв : опуштено вклопување; деколте на изрез; копчето предно; кратки ракави; џеб на лепенка од предната страна; Печатење на ленти од Seersucker. Шорцеви : опуштено вклопување; Мидриз; Повлечен стил; еластична половината; Печатење на ленти од Seersucker. 2-парчиња јака од јака и шорцеви поставени за жени од loveубов на прв поглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.