• Ново
Ирина ИНЕВЕНТ ВЕТСТИЦИТЕ СКРОПЕН ДЕВЕРСКИ ДУПИВИРА

Ирина ИНЕВЕНТ ВЕТСТИЦИТЕ СКРОПЕН ДЕВЕРСКИ ДУПИВИРА

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опис : Удобно за носење : Надворешната еластична најлонска ткаенина на костумот за нуркање има еластични перформанси и одлична еластичност во четири насоки во исто време, правејќи го телото да се движи удобно и слободно. Нема да згасне : Без разлика како го истегнувате овој костум за нуркање, тоа нема да падне или да избледи по миењето многу пати. Сетилата во боја е природно изразено. Необично зашивање : Овој костум за нуркање е изработен од SCR Neoprene и најлонска ткаенина, што ги намалува нерамните делови кои контактираат со телото и ја зголемуваат удобноста на носењето. Сунскрин : Оваа ткаенина од облека се обработува со технологија UPF50 +, што може Ефективно спречете го оштетувањето на УВ и да го заштити здравјето на кожата. Професионален материјал : Овој костум за нуркање може да спречи телесната температура да губи премногу брзо, да одржува топло на сите времиња и да го продолжи времето на играње на вода. Спецификација : Сериски бр. : M129501/1. Име на 5ммитим : 1,5мм во пар во пар на едно парче топло нуркање на нуркање : нуркачки половината : 68-76см; Висина : 163-168 см; Тежина : 54-68кг, М : Биста : 88-93 см; Половината : 72-80см; Висина : 168-173см; Тежина : 59-73кг, Л : биста : 92-97 см; Половината : 77-85 см; Висина : 173-178 см; Тежина : 64-78кг, XL : Биста : 96-101см; Половината : 82-90см; Висина : 178-183см; Тежина : 72-87кг, xxl : биста : 100-105см; Половината : 86-94 см; Висина : 183-188 см; Тежина : 80-95kgxxxl : биста : 104-109cm; Половината : 90-98 см; Висина : 188-193 см; Тежина : 88-105 кг, женски : xs : биста : 72-77 см; Половината : 56-63 см; Висина : 148-153см; Тежина : 40-48 кг : Биста : 76-81 см; Половината : 60-67 см; Висина : 153-158 см; Тежина : 44-52кг, М : Биста : 80-85 см; Половината : 64-71 см; Висина : 158-163см; Тежина : 48-56kg, L : Bust : 84-89cm; Половината : 68-75см; Висина : 163-168 см; Тежина : 52-60kg, xl : биста : 88-93cm; Половината : 72-79см; Висина : 168-173см; Тежина : 56-64kg, xxl : биста : 92-97cm; Половината : 76-83 см; Висина : 173-178 см; Weight : 60-68kg Note : There might be a few color distortions due to different computer resolutions.There might be a slight error due to different hand measurements.Package Includes : 1 piece diving suit No fading : No matter how you stretch this diving suit, Нема да падне или да избледи по миењето многу пати. Сетилото во боја е природно изразена . Професионален материјал : Овој костум за нуркање може да спречи телесната температура да губи премногу брзо, да одржува топло на сите времиња и да го продолжи времето на играње на вода . удобно за носење : Надворешна еластична најлон ткаенина на Костумот за нуркање има еластични перформанси и одлична еластичност во четири насоки во исто време, со што телото се движи удобно и слободно . сончање : Оваа ткаенина од облека е обработена со технологија UPF50 +, што може ефикасно да спречи оштетување на УВ и да го заштити здравјето на кожата . Беспрекорно шиење : Овој костум за нуркање е изработен од SCR Neoprene и најлонска ткаенина, што ги намалува нерамните делови кои контактираат со телото и ја зголемуваат удобноста на носењето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.