• Ново
Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави врвни и џогери, сет за пижами

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави врвни и џогери, сет за пижами

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Вратете се, опуштете се и уживајте во врвната мекост на сетот за пижами на тајните богатства и пижами. Идеален избор за лежење на денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Tee : Crewneck; кратки, ракави на Долман; заоблен полите. Jогерс : Повлечете ја лентата за половината со влечење; 2 предни џебови; Заштитени нозе со манжетни. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пијама од 2 парчиња и џогерс поставени за жени од тајни богатства.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сетови 360° Прилагодлива Потопла Светилка За Свеќи Во Затворен Простор Беше Светилка Деликатна Ноќна Светлина Во Спалната Соба

DEN 3.00

Забелешка : оваа ставка доаѓа со НАС приклучок, ве молиме потврдете го напонот на вашата област пред да ј

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.