• Ново
Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Фау Кожа Нелизгачка Еластична Рачка За Дишење

Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Фау Кожа Нелизгачка Еластична Рачка За Дишење

Оценка на клиентот:
DEN 212.64

Износ
Залиха

Опис : капакот на воланот е изработен од висококвалитетна пена вештачка кожа, против лизгање, отпорна на абење и издржлива, со добро чувство на рацете.Капакот на воланот е дизајниран со силна еластична лента, која подобро одговара на воланот.Општ волан е добра изработка, еластична лента безгранична технологија, така што го прават интерфејсот на производот поделикатен.Капакот на воланот е погоден за автомобилскиот волан со дијаметар од 37-38см и е лесен за инсталирање.Капакот на воланот е мек на допир, не се лизга и отпорен на абење, стилски изглед, лабав и лесен за чување.Спецификација : Материјал : Вештачка Кожа.Боја : Црна Црвена, Црна Сина, Црна, Црна Сива, Црна Беж.Применлив Дијаметар : 37-38см.Забелешки : може да има малку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Пакетот Вклучува : 1 x Капак На Воланот На Автомобилот. Универзален Капак На Воланот На Автомобилот 15 Инчен Нелизгачки Еластичен Капак на Рачката што Дише Од Вештачка Кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.