• Ново
Chard® 8.6 Нерѓосувачки Челик Slicer

Chard® 8.6 Нерѓосувачки Челик Slicer

Оценка на клиентот:
DEN 639.84

Износ
Залиха

Електричниот Машина За Сечење БЛИТВА со Назабено Сечило од нерѓосувачки Челик од 8,6 инчи обезбедува професионални перформанси што се доволно моќни за да се справат со секоја работа. Назабеното сечило од нерѓосувачки челик и преголемиот превоз со храна со лесно лизгање прифаќаат големи парчиња месо и се отстранливи за брзо чистење. Водичот за храна ја елиминира храната од менување и капакот на сечилото го штити корисникот додека сече. Копчето за контрола на дебелината обезбедува конзистентни парчиња секој пат и обезбедува прецизна длабочина на сечењето. Екстра големите стапала за вшмукување чаши обезбедуваат стабилна основа на повеќето површини. Исто така, има осветлен прекинувач за напојување кој е вдлабнат за да помогне да се спречи случајно вклучување. Отстранлив Водич За Храна & 8.6" Нерѓосувачки Челик Назабени Сечилото. Контролниот Бројчаник за дебелина обезбедува прецизна длабочина на сечењето. Голем Превоз За Храна се навалува напред и расклопува за лесно чистење. Вдлабнатиот прекинувач за напојување додава безбедност со спречување на случајно вклучување. Куќиште на моторот управувано од запчаник изработено од цврст леан метал, ОДОБРЕН ОД ЕТЛ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.