• Ново
Единствени поволни цени за женски пижами модална кошула со долг ракав и панталони за спиење

Единствени поволни цени за женски пижами модална кошула со долг ракав и панталони за спиење

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Пижама поставена за жени, спиење, дома, секојдневно носење. Femaleенскиот сет на пижами е изработен од лесен мек материјал кој е супер удобен на кожата. Комплетите за женски зачудувања се носат во затворено или околу куќата, совршени се за секојдневно носење, облека за спиење и облечена домашна облека. Обичниот лабав стил и панталоните со џебови го прават поудобно и удобно. Блок во боја, модална мека ткаенина, совршени сетови за пижами за ноќ, лежење и дома. Големина на моделот : висина : 5'9 ", половината : 23 5/8, биста : 33 1/9, колк : 34 5/8, xs во облека за спиење. Единствени поговори за женски пижами модал кошула со долг ракав и панталони 2 парчиња % Рајон 5% спандекс. Увезен. Цврста боја. Есен/зима. Редовно вклопување. Машината за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.