• Ново
Сет на близнаци на орлите, комплетен комплет

Сет на близнаци на орлите, комплетен комплет

Оценка на клиентот:
DEN 623.84

Износ
Залиха

Идеално за просторијата за колеџ во студентски дом, овој комплет за утешител се одликува со логото на NFL Eagles. Се вклопува и во кревети со близнаци и со целосна големина. Сетот вклучува еден утешител и две шами за перници. 55% памук, 45% полиестер. Машинско миење. Уметнички мерки 72 "x 86".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.