• Ново
Продавница-VAC галон 4. Влажен сув вакуум од не'рѓосувачки челик HP и комплет за додатоци за бонус од 2 парчиња

Продавница-VAC галон 4. Влажен сув вакуум од не'рѓосувачки челик HP и комплет за додатоци за бонус од 2 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

SHOP-VAC 6 GALON 4,5 PEAK HP Влажен/сув вакуум има солиден резервоар за не'рѓосувачки челик и вклучува и складирање на алатки за да ги одржува организираните алатки. Продавница-VAC : Продавница-VAC 6 галон 4,5 врв HP влажен/сув вакуум. Резервоар за не'рѓосувачки челик. Вклучува складирање на алатки на одборот за да ги одржувате алатките организирани. Вклучени филтри : Голем ракав за пена, торба за собирање 5-8 галон и голем филтер за кертриџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.