• Ново
Уникатен разбој природен сисал гроздобер област килим или тркач

Уникатен разбој природен сисал гроздобер област килим или тркач

Оценка на клиентот:
DEN 1871.84

Износ
Залиха

Нашата колекција Сисал е совршена за секој што бара алтернатива на синтетички материјали и сака да го направи својот дом пооргански. Нека овој природен килим му даде на вашиот дом посебен изглед. Во оваа колекција можете да најдете и разни бои, големини и стилови. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Фустани За Жени Нова Мода Секојдневен Ракав За Печатење Контраст Во Боја Џемпер Топ Женска Облека Дуксер Фустан Женски

DEN 239.84

Големина : XL Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 38.16 "Рамо До Ракав : 74cm / 29 ВЕ МОЛ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.