• Ново
Дијаметар На Млазницата На Ножот Raytools Влакна Млазница За Сечење

Дијаметар На Млазницата На Ножот Raytools Влакна Млазница За Сечење

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Карактеристики : 100% сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливост Дијаметар на млазницата од 32мм Raytools Рачна Млазница La ser Сече.За Raytools Powerfiber Ласери.Галванизација ла сер машина за сечење млазницата, влакна ла сер млазницата, заеднички додатоци.Параметри на производот : Тип : Млазница За Сечење Материјал : т2 притисок на бакар : среден висок притисок : кислород/Азотприменливо за : опсег на опрема за машини за сечење ла сер модел : С32-А-15-С, С32-А-15-Д (по избор)Калибар : 0.8, 1.0, 1.2, 1.4, 1.5, 1.8, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0 (опционално)илустрирајте : S32-А-15-Д : Двослојната млазница обично се користи за сечење кислород, односно кислородот се користи како помошен гас за сечење јаглероден челик, а ефикасноста на сечењето е висока.С32-А-15-С : Еднослојна млазница се користи за сечење на топење, односно користење на азот како помошен гас за сечење нерѓосувачки челик и алуминиумски плочи итн., со висока ефикасност на сечење.Вклучен Пакет : 1 * Млазница За Сечење : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Добра функција и сигурна за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Фустани За Жени Нова Мода Секојдневен Ракав За Печатење Контраст Во Боја Џемпер Топ Женска Облека Дуксер Фустан Женски

DEN 239.84

Големина : XL Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 38.16 "Рамо До Ракав : 74cm / 29 ВЕ МОЛ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.