• Ново
Елен Дома-Нишалки-9.5 W LED Замав Ѕид Sconce Во Преоден Стил

Елен Дома-Нишалки-9.5 W LED Замав Ѕид Sconce Во Преоден Стил

Оценка на клиентот:
DEN 607.84

Износ
Залиха

Колекција : Нишалки, Материјал : Ткаенина, Завршна Боја : Полиран Хром, Ширина : 12", Висина : 16", Длабочина : 12", Ширина На Задната Плоча : 6", Должина На Задната Плоча : 4,75", Тип На Светилка : ЛЕР, Број На Светилки : 1, Моќност : 9,5 Вати, Рејтинг На Влага : Суво Оценето, Биро : Лулашки Семејна Колекција. Колекцијата За Нишалки прикажува скали за нишалки во различни стилови и завршетоци. Карактеристики на производот : Тип На Производ : Внатрешно Осветлување-Светилка / Стил : Преоден / Дополнителен Стил : Арт Деко / Земја / Куќа / Дополнителни Детали За Производот : Тела се протега од 12-22-инчи / Дополнителни Детали За Производот : Затемнувачки по 9,5 вати, со вкупен излез од 800 лумени. / Дополнителни Детали За Производот : Вклучува лесно заменлива средна основа Е26, СИЈАЛИЦА СО ЗАВРТКИ(и). / Материјал : Ткаенина, Метал. - - Рачки за нишање-9,5 W 1 Led Swingarm Ѕид Sconce Во Преоден Стил Со арт Деко и земја/куќа инспирации - 16 Инчи високи и 12 инчи широк-Производство : Елен Дома. Семејство : Нишалки. Мпн : 10108/1-Предводена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.