• Ново
Силиконски Бања Тапа Мат, Кујна Мијалник Гранит-Плоча Сушење Бар Мијалник Мозоци-Рампа Зад Тапа Countertop Поздравниот-Капе Заштитник

Силиконски Бања Тапа Мат, Кујна Мијалник Гранит-Плоча Сушење Бар Мијалник Мозоци-Рампа Зад Тапа Countertop Поздравниот-Капе

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Детали за производот за оваа ставка големина : 38*14см/15*5,5 во[Кујнски Декор] Додадете луксуз Во вашата кујна, освежете го вашиот дом и подобрете го вашиот дом со овие силиконски славини назад, луксузна и боја во темно сива боја која совршено се вклопува со вашиот дом за да создадете совршен додаток за мијалник.Дизајн на преклопување : лесно се чува кога не се користи, многу погодно за секоја домаќинка[Надграден Штитник за Кујнски Мијалник] фаќачот за славини за силиконски мијалник е изработен од силикон, мек и сигурен, еднократно и издржлив, нема да ги гребе вашите садови и целосно безбеден за употреба. Нашиот силиконски шахта ја заробува водата и с во вашиот мијалник, затоа не грижете се дали ќе ги навлажнете влошките за ткаенина или ќе ги измиете влошките и ќе ги исушите.[Подарок На Кого Ќе Му се Допадне] Поминете го денот на секого на уникатен начин како подарок за загревање на куќата, прекрасен подарок за одмор или исто како дизајн отпорен На подароци чувајте ГИ СУВИТЕ СИЛИКОНСКИ влошки за славини на РАБОТНАТА ПОВРШИНА се дизајнирани за задна славина, начин за заштеда на труд за надградба на кујнскиот мијалник. Ова значи дека никогаш не се навлажнува, ИЛИ која било точка на вода ПОКРАЈ славината. Не треба да се грижите дали водата ќе остане на подлогата или шалтерот.Чувајте ги работните површини Суви 1 Парчиња Силиконска Тапа За Бања, Подлога За Фаќање Вода, Подлога За Сушење На Шипката За Сушење На Кујнскиот Мијалник Зад Заштитниот Материјал За Капење На Тапа Изработен од Силикон, еднократна употреба 1 парчиња Силиконска Тапа за Бања дизајнот и материјалот на производот се многу добри. Многу корисен производ за домаќинство. Тоа е многу добар избор за ваша сопствена употреба или како подарок за пријателите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Shldybc Летни Апостолки За Жени Клинови Сандали Влечки За Потпетици Обични Апостолки Женски Чевли, Сандали Со Средно Вклопување

DEN 1.67

Летни Дами ФлипАпостолки Клин Пета Влечки Сандали Обични Флип Апостолки Женски Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидеј�

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.