• Ново
Верифон Мх915 Мх925 М 7 Пол Планината Терминал Штанд

Верифон Мх915 Мх925 М 7 Пол Планината Терминал Штанд

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

7 " држач за висок столб со прилагодена задна плоча дизајнирана за Верифон Mx915, Mx925, M400 и M440. Безбедно и невидливо го држи терминалот на место. Навалува 140о и врти 330о. Вклучува држач за столб со леплива подлога, Педпак за Верифон Mx915/Mx925. Изработени од црн композитен пластичен материјал. Терминалот Не Е Вклучен. Верифон Mx915, Mx925, M400 и M440 7" Пол Планината Терминал Штанд.

Карактеристики

Производи во категоријата

Линдреши Карго Панталони За Жени Со Џебови Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренинг Надвор Модерт Обични Панталони

DEN 0.67

07 " Карго Панталони За Жени Со Џебови Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренингот надвор Од

knqrhpse Коктел Фустани Жени Тениски Здолништа Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови Со Џебови Бел Фустан Женски

DEN 255.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Чиста Чипка Декоративни Панели За Завеси За Спална Соба, Дневна Соба, Гостинска Соба или Формални Простории За Седење, Лесни

DEN 399.84

Додадете Ги Завршните Допири Во Секоја Соба : Дајте му стил на домашен декор, елеганција и софистицирано

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.