• Ново
Jordanордан Производство 16 16 ИСЛИП ТЕЛ СТРИП ПЛАВИ ПЕРТИВНА Перница за фрлање

Jordanордан Производство 16 16 ИСЛИП ТЕЛ СТРИП ПЛАВИ ПЕРТИВНА Перница за фрлање

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Подгответе се за пролет и лето со овој сет од 16-инчи од 16-инчен нож работ на отворено фрлање, кои се совршени за пристапување надвор од местата за живеење. Изработени од брзо сушење, УВ-заштитна ткаенина, овие перници нема да избледат по часови забава на сонце за да останат одлично да изгледаат одлично цела сезона. Завршувањата со нож од секоја страна создаваат јасни агли и едноставен, класичен изглед за совршено украсување на вашата палуба. Исполнети со разнесени полиестерски влакна, овие перници за фрлање перници ќе го подобрат чувството на вашиот надворешен мебел и ќе создадат атмосфера на крајна релаксација за семејството, пријателите и гостите. Истурете ги овие квадратни перници на кој било трем, внатрешен двор или седење покрај базенот за да додадете безгрижен стил и обична удобност без да додадете одржување. Трајната ткаенина на отворено е вода-, дамки, мувла и отпорни на мувла, што ги прави овие перници идеални за употреба на отворено. Плус, овој сет е лесен за грижа дали истури сос од BBQ или сода се распрскува на вашиот следен собир на дворот - едноставно забележете чист со сапун, вода и мека крпа. Производство на Jordanордан 16 "x 16" Излип лента со ленти квадратни перници за фрлање на отворено (2 пакувања) сет од 2 перници за фрлање на отворено, секоја мерка 16 "ширина x 16" должина x 4 "дебела. Се отпекува избледување, мувла, вода и дамки. Дизајнирано за Надворешна употреба, трајната ткаенина штити од оштетување од дожд, истури или сончева светлина, со до 500 часа УВ заштита за да се спречи избледување . удобно и издржливо. исполнето со разнесени полиестерски влакна за мека поддршка и супериорна еластичност . Надградете го вашиот простор на отворено . Дајте му на вашиот двор, тремот или базенот веднаш преуредување со додавање на оваа перница за фрлање на мебел . Лесно за чистење. Чувајте ги вашите перници на отворено кои изгледаат ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . разноврсен дизајн. Завршени од предната и задната страна, така што перниците можат да се превртат за употреба од обете страни . Чистиот раб на нож. Фрли рабови од перници на остри, јасни агли и рабови за да создадат едноставен, чист и полиран изглед . Вистинските бои може да варираат од застапеност на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.