• Ново
Единствени поговори за женски елегантен V врат со долги ракави со долги ракави надолу

Единствени поговори за женски елегантен V врат со долги ракави со долги ракави надолу

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Стилизирајте ја оваа кошула со работни панталони или здолниште со молив. Оваа кошула е елегантна за носење на работа или дневен изглед со пресечен V-врат и уникатни детали за рамото. Повод : Работа, канцеларија, кафуле, дневно, викенд, секојдневен, бизнис, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35,8 инчи, рамо : 15,35 инчи, тежина : 122 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите- - Girth на половината ширина на рамото - 36 1/4 33 1/8 13 1/2 S - 38 1/4 35 14м 40 1/8 37 14 1/2 L - 43 1/4 - - 40 1/8 - 15 1/8xl - 46 1/2 43 1/4 - 15 7/8 Единствени поволни цени Elegantsенски елегантен V врат со долги ракави копче надолу од кошула 100% полиестер. Увезен. Долг ракав. Детали за рамото. Застанете јака со пресечен V-врат. Машински миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина x-мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 951.52

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.