• Ново
Хартија Мат Подарок Кеси, 5, Црна, 100 Пакет, Големи

Хартија Мат Подарок Кеси, 5, Црна, 100 Пакет, Големи

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Џем Хартија Мат Подарок Кеси доаѓаат во широк спектар на големини и бои! Овие торби за подароци се совршени за секоја пригода за давање подароци; без разлика дали се родендени, свадби, празници или годишнини, мат торбите за подароци од Џем хартија сигурно ќе ги забележат и ценат вашите подароци. Боја : Црна Мат. Големина : Голем(10 х 13 х 5 инчи). Количина : 100 по пакување. Нашите торби за подароци се направени од дебели 85 килограми. картон кој има мазна мат завршница за хартија и има мека рачка за јаже со празна ознака за подарок. Овие чанти имаат живописна боја која е совршена за сите славенички прилики како што се родендени, тушеви за бебиња, невестински тушеви и празници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.