• Ново
Момени Животински Принт Современа Област Килими, Розова

Момени Животински Принт Современа Област Килими, Розова

Оценка на клиентот:
DEN 2559.84

Износ
Залиха

Што е повеќе магично од еднорог што галопира низ подот од спалната соба на вашето дете' нежно розовата позадина и повеќебојната грива го олеснуваат вметнувањето во спалните соби-без разлика на боите на остатокот од декорот. Изработена од стопроцентен памук, рачно закачената, мека површина на овој килим го прави идеално место за виткање за време на приказната или поставување импровизирана чајна забава. Внатрешен Килим. Рака Закачена. Произведено Во Кина. Материјал : 100% Памук. Низок Куп 0,25".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.