• Ново
Опашка светло компатибилна со левата возачка страна на Киа Рио, внатрешна со сијалицата

Опашка светло компатибилна со левата возачка страна на Киа Рио, внатрешна со сијалицата

Оценка на клиентот:
DEN 2135.36

Износ
Залиха

PRODUCT SPECIFICSBulbs Included : With bulb(s) Bulb Type : Halogen Lens Color : Red Lens Custom Bundle : No Vehicle Body Type : Sedan Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Other Part Number : 924031 W000 Parts Link Number : KI2802111 Interchange Part Number : 924031 W000, KI2802111 Warranty : 1-year unlimited -Милеа гарантирано производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. -2013 RIO LX+ МОНТИ НА КРАТИНСКИОТ ОБРАЗОВАНИЕ, 4-врата, SEDAN2012-2016 RIO SX монтирање на капакот на багажот, 4-врата, SEDAN2012-2017 RIO (подмодел : екс, LX) Монти на капакот на багажот, 4-доор, седан ОЕ број : 924031 W000. Број на делови : Ki2802111. Број на размена на дел : 924031 W000, KI2802111. Се вклопува во Изберете : 2012-2017 Kia Rio LX и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.