• Ново
Магнетски мобилен телефон за мобилни телефони

Магнетски мобилен телефон за мобилни телефони

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Одличен квалитет и стилски сребрен изглед обезбедува безбедна приврзаност за сите паметни телефони со i OS и Android исто така идеални за преносни музички плеери како i Pod Touch, i Pod Classic итн. Магнетниот штекер работи со скоро секој пакет со метална површина вклучува еден одвојлив магнетски диск, еден метален телефонски прилог, два 3М ленти и челична форма на облик на топка против топката од 360 степени магнетски мобилен телефон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.