• Ново
Пинк Бандана Фото штанд комплет

Пинк Бандана Фото штанд комплет

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Секоја комплет за фото -штанд со розова бандана содржи : 1 позадина на фотографијата од дрво и 10 розови бандана каубојски фото -штанд на штанд. Одличен додаток на забава на роденденските прослави на девојчињата, реквизитите вклучуваат 10 ”пластични стапчиња и сигурно ќе обезбедат добри времиња за сите гости. Комплетите за реквизити се задолжителни за смешни слики и доаѓаат со чизми, ласо, значки и многу повеќе! Комплет за реквизити со 11 парчиња. Совршен додаток на детските роденденски забави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.