• Ново
Зимски Термички Кадифен Шал Шал Волнена Капа Велосипедизам Ветроупорен Капа Дводелен 2 ПАРЧИЊА

Зимски Термички Кадифен Шал Шал Волнена Капа Велосипедизам Ветроупорен Капа Дводелен 2 ПАРЧИЊА

Оценка на клиентот:
DEN 159.84

Износ
Залиха

Зимски Термички Кадифен Шал Шамија Волнена Капа Велосипедизам Ветроупорна Капа Дводелна 2 ПАРЧИЊА специфики На Сеопфатна Заштита-Заштитете ве од студеното време или ветерот; нема да има повеќе студ во оваа зима!Задебелена Постава-Исклучително мека и удобна за носење, добро одржувајќи ја топлината.Уникатен Дизајн-Додава дополнителна должина на вратот за подобра заштита од ветер и студ; исто така, меката и удобна маска за лице совршено ќе ги заштити лицето, ушите и вратот.Совршен Зимски Подарок-Претставете се Себеси, вашата сакана, семејствата и добрите пријатели со оваа зимска потопла капа на вратот. Одлично за активности на отворено во студено време.Широка Примена-Идеална За велосипедисти, пешачење, риболов, скијање или други активности на отворено во зима.Изберете ја нашата потопла капа за вратот, и нема повеќе студ во оваа зима!Оваа потопла капа на вратот со задебелена постава ќе ви обезбеди сеопфатна заштита од студ и ветер, што е совршено за зимски и активности на отворено.Карактеристичен Материјал : Полиестерски памук (задебелување)Пол : Унисекс Големина : обем на Капаче 58см/22,8", висина 35см/13,8"; Апликација : погодна за патување, возење велосипед, планинарење, скијање и пешачење итн.Боја : црвена,Сина,Црна,Сива,кафеава пакет листа : 2x шапка +2x шамија капи за мажи. капи за жени. плажа капи за жени. врв капа. плажа шапка. сунхат. кофа шапка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.