• Ново
Машки боксер за татковци на мажите за голф, кратки 2-пакети, големина S-3XL

Машки боксер за татковци на мажите за голф, кратки 2-пакети, големина S-3XL

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Дајте му на тато дар на утеха на овој ден на таткото со овие боксери со теми за голф. Овој сет од 2pk има два посебни дизајни за двојно забавно. Овие боксерски брифинзи се конструирани од ултра-мека ткаенина од полиестер/спандекс, која ја фаќа влагата и обезбедува утеха за дишење за целодневно носење. 1 "jacquard половината спречува тркалање или лизгање додека се протега и се движи со вас. Стилски и толку удобно, овие долна облека сигурно ќе станат основни делови за гардероба! 2-пар. 83% полиестер, 9% рециклиран полиестер, 8% Спандекс. Дизајн на истегнување. 1 "jaquard половината. Влага за губење. Ткаенина за дишење. Машина за перење. Должина на инсем-мала : 4 in., Средна : 4,25 in., Голем : 4,5 ин., X-large : 4,75 in., 2x-large : 5 in., 3x-large : 5,25 in.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ти Сакаш Жени Цветен Декор Сандали Со Ремени За Глуждот Сандали За Одмор Клин Сандали Лето Удобни Дневни Едноставни Обувки За

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.