• Ново
Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки челик - ланец 18 - Златен Близнаци

Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Имате страст кон астрологијата, loveубовта за читање хороскопи или само ви треба нов суров ѓердан за да се слоши околу вратот? Ова е ѓердан за вас! Нашиот нов хороскопски ѓердан има 2 вкоренети дискови што можат да бидат врежани со вашиот хороскопски знак и почетна или икона. Овој ѓердан е достапен во 3 бои за да одговара на вашиот вкус; Сребрено, злато и розово злато. Нашиот минимален ѓердан за хороскопски диск ви овозможува да го носите вашиот знак за астрологија околу вратот на еден диск алод со почетен или вашиот BF! Направете го ова следното секојдневно ѓердан или подарете го на некој близок или најдобар пријател. Астролошките ѓердани не се само внимателни, туку стилски подароци за луѓето за кои се грижите. Нашиот минимален ѓердан за хороскоп во хороскоп е внимателно врежан со ситни точки и starвезди за совршени детали. Поради суровата големина, ѓерданот на хороскопот е одличен за положување со други ѓердани за да стигне до која било облека. Ѓерданот со знак на starвездите ќе направи одличен подарок за хороскопот или starвездениот lубовник вашиот живот. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Опции за боја : сребро, злато или розово злато. Големина на приврзок : 10мм / ланец : 16 "+2" кабелски ланец. Вклучува кутија за подароци за накит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Чорапи Високи До Колена Женски Кабел Плетени Чорапи За Бутови Високи Чизми Екстра Долги Зимски Чорапи Затоплувачи На

DEN 3.33

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.