• Ново
Заден Амортизер-Компатибилен Со-Волво 1991

Заден Амортизер-Компатибилен Со-Волво 1991

Оценка на клиентот:
DEN 1264.80

Износ
Залиха

Заден Амортизер - Компатибилен со 1985 - 1992 Volvo 740posion : Rear Note : Gas-A-Justfuteurs : - Апликација За Директно вклопување За леснотија на инсталација - Гасот-А-Само е замена за шок од oe монотуб - Идеален Како надградба од oe близнак-цевка - поодговорниот дизајн на монотубата автоматски се прилагодува на условите за возење - Апликации За автомобили, камиони, комбиња и suvscompatible Со Или Одговара : забелешка : w / o nivomat (самонивелирачка суспензија) W / Тип На Гас-1986-1992 Volvo 740note : w / O nivomat (САМОНИВЕЛИРАЧКА СУСПЕНЗИЈА) w / тип на гас; На Модели првично опремени со nivomat Самонивелирачки Задни шокови, за инсталирање на kg5565 заменете ја оригиналната пружина на серпентина со volvo пролет # 1359710. Користете ги наведените касети со потпора за апликација на предниот крај. - 1985 Volvo 740 Note : w/o Nivomat (Самонивелирачка Суспензија) w/ Хидрауличен Тип-1985 - 1992 Volvo 740 Fits Години : 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 Преглед Опис На Производот за Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992. Амортизер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.