• Ново
Топерс Сребрен Сјај Дијамант За Кекс Невестински Туш Декорација

Топерс Сребрен Сјај Дијамант За Кекс Невестински Туш Декорација

Оценка на клиентот:
DEN 82.24

Износ
Залиха

30 ПАРЧИЊА Топери Сребрен Сјај Дијамант За Декорација На Невестински Туш За Кекси Карактеристика : Количина : доаѓа со 30 парчиња сребрени златни блескави дијамантски кекси, доволно соодветни за да ги декорирате вашите кекси одеднаш и да ги задоволите вашите барања за количинатаголемина на затка : секој дијамантски кекс топер е приближно 13,5 x 5,0 cm / 5,31" x 2,0", ДИЗАЈН СО СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА, Дајте Му На Вашата Торта Совршен материјал За Прикажување : Изработен Од Издржлив Едностран Блескав Картон без пепел што паѓа, удобен и Лесен за употреба.Широки апликации : идеален за украсување забави, свадбени церемонии, невестински туш и многу други радосни прилики.вашите кекси ќе изгледаат попривлечно и попривлечно со овие прекрасни парчиња.Овие сребрени блескави дијамантски кекси се изработени од сјај со добар квалитет папаер, преден и бел грб, лесно се разликуваат позитивно и негативно, секој врв за кекси е приближно 5,31" х 2,0", дизајн со соодветна големина, само нежно вметнете ги во вашите колачи, дајте му на вашата торта совршен дисплеј на невестинскиот туш, забава и многу повеќе, направете ја вашата торта да изгледа поубаво И вкусно големина На Дијамант : 5,0 х 4,1 см/ 2,0" х 1,61" вкупна големина : 13,5 х 5,0 см/ 5,31 х 2,0" импровизант : овие топери за кекси се само за декоративна употреба, ве молиме не загревајте го во микробранова печка заедно со содржината на пакувањето колачи : 30 парчиња топери сребрен сјај дијамант за кекс невестински туш декорација изработена од висококвалитетен силикон за храна, мек, еднократно и здрав. Мала Тежина лесен за употреба, лесен за чистење. Безбеден за употреба во печки, микробранови печки, машина за миење садови и замрзнувач. колачи пекарница. керамичка тава за мафини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.