• Ново
БЛОКОВИ Градежни Играчки Блокови откријте n Изградба На Активност Табела За Мали Деца

БЛОКОВИ Градежни Играчки Блокови откријте n Изградба На Активност Табела За Мали Деца

Оценка на клиентот:
DEN 256.00

Износ
Залиха

Вашето дете ќе сака да создава авантура во движење со Нашата Маса За Активности За Откривање и Градење. Тие можат да користат 40 големи градежни блокови за да изградат мал град на масата и да го постават своето тркалачко возило на патеката за да возат низ камбанаријата и да се упатат кон паркот или куќата. Тие дури можат да научат АБЦ и 1-2-3 кога ќе се совпаднат и стек блокови со помош на симпатични животни отпечатени на блоковите. Совршено за семејства во движење, нашата маса има преклопени нозе, складирање за сите 40 блокови и рачка за лесно држење. Идеален за Првите Градители, Возраст 1+ градежен сет вклучува пренослива маса за преклопување со патека за маса, 1 возило за тркалање и 40 големи градежни блокови, дизајнирани да бидат издржливи. Натпревар и магацинот блокови со печатени украси и животни за учење АБЦ и 1-2-3. Изградете мал град на врвот на масата, полн со куќа, парк и камбанарија. Блоковите се компатибилни со сите мега Блокови градење играчки за бескрајна забава за учење. Идеални за возраст од 1+, и одобрени од Фишер-Прајс, блоковите На Првите Градители се совршено прилагодени за мали раце, дизајнирани да развијат фини моторни и сензорни вештини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Раглан Ракави Меки Маици Жени Жени Секојдневно Лето Круг Вратот Резервоарот Блузи Бел Краток Ракав Тренингот Кошули

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.