• Ново
Apple iPhone XR 256gb Бело Целосно Отклучено B Одделение Користен Паметен Телефон

Apple iPhone XR 256gb Бело Целосно Отклучено B Одделение Користен Паметен Телефон

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

6,1-инчен дисплеј За Течна Мрежница (ЛЦД)12мп камера со ОИС И 7мп Предна камера - режим На Портрет, Осветлување На Портрет, Контрола На Длабочина и ПАМЕТЕН HDRFace ID за безбедна автентикација и Apple Pay A12 Бионик со neural moninewireless полнење-работи Со Чи полначи APPLE IPHONE XR го има најнапредниот LCD ВО паметен телефон - Дисплеј Со Течна Мрежница од 6,1 инчи СО ВОДЕЧКА ВО ИНДУСТРИЈАТА ТОЧНОСТ На БОЈАТА И иновативен дизајн НА ЗАДНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ШТО МУ ОВОЗМОЖУВА На Екранот Да Се Протега Во аглите. Шест неверојатни нови завршетоци. Напредната ЛИЧНА КАРТА ви овозможува безбедно отклучување на вашиот i Phone, најавување на апликации и плаќање со само еден поглед. Бионичкиот чип А12 со нервен Мотор од следната генерација користи машинско учење во реално време за да го трансформира начинот на кој доживувате фотографии, игри, зголемена реалност и многу повеќе. Пробивен систем ЗА камера ОД 12 МЕГАВАТИ со режим На Портрет, Осветлување На Портрет, подобрен боке и целосно нова Контрола на Длабочината. Телефоните се Во Добра Состојба (7 Од 10) и се 100% Функционални. Овие телефони нема да бидат во оригиналното пакување и вклучуваат Сосема Нов Не ОЕМ мфи сертифициран кабел за напојување и адаптер за напојување одобрен од УЛ. Слушалките не се вклучени. Овие телефони Се Целосно Отклучени и Се Компатибилни со сите поголеми американски оператори, вклучувајќи Ги ВЕРИЗОН, АТ&Т И Т-Мобиле. Сите Телефони се целосно тестирани и се во одлична работна состојба. Уредот може да покаже некои лесни гребнатини или гребнатини од ракување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.