• Ново
Каролини Богатства SS8262PTHD Свилен Териер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства SS8262PTHD Свилен Териер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Каролини Богатства SS8262 PTHD Свилен Териер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, повеќебоен Пар Држачи За Тенџере со специфични Свилени териерски уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.