• Ново
Доцна Коскени Раце Влажен Изглед Под Жица Халтер Корсет Костим Додаток, Црно Бело, Средно

Доцна Коскени Раце Влажен Изглед Под Жица Халтер Корсет Костим Додаток, Црно Бело, Средно

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Латекс Коскени Раце Влажен Изглед Под Жица Халтер Биста Боја : Црна/БЕЛА ДОСТАПНА ГОЛЕМИНА(И) : Мала (големина 4-6), Средна (големина 8-10), Голема (големина 12-14). ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : биста. ФИТ И СТИЛ : Стилската биста има потпорен градник со долна жица и ласкаво вклопување што го гушка телото. МАТЕРИЈАЛИ/ НЕГА : рачно миење ладно, не избелувајте, капете суво, не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.