• Ново
Отворање на колаж со фотографии

Отворање на колаж со фотографии

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи. Прикажете ги вашите прекрасни спомени во оваа рамка за колаж со фотографии од 9 прозорец со сребрена обликување. Можете исто така да ја користите оваа рамка за слики за да прикажете различни отпечатоци, картички или ткаенини за да создадете динамичен изглед на вашите wallsидови. 9 Колаж за отворање на фотографии : Сребрена рамка. Лесно е да се обеси. Закачалка со прстенест Д-прстен. Големина на стакло : 20 "W x 28" H. Севкупна големина : 23 "W x 31" H. H. H. H. (2) 8x10, (3) 5x7 и (4) 4x6.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сетови 360° Прилагодлива Потопла Светилка За Свеќи Во Затворен Простор Беше Светилка Деликатна Ноќна Светлина Во Спалната Соба

DEN 3.00

Забелешка : оваа ставка доаѓа со НАС приклучок, ве молиме потврдете го напонот на вашата област пред да ј

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.