• Ново
Гаранималс бебе и дете за кратки ракави за кратки ракави, големини 12м-5Т

Гаранималс бебе и дете за кратки ракави за кратки ракави, големини 12м-5Т

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Светли бои и забавни отпечатоци го поставија тонот за неговата летна гардероба со оваа маица со двојна боја на боја од Гаранималс! Со удобно, меко чувство на рака, оваа мета е сигурен став од толпата. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Печатење на сите. Супер-мека. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Двојно натопена маица за боја за момчиња и момчиња од мали деца од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.