• Ново
Целосна Поддршка Нелизгачки Кабриолет Бендо Градник Одвојлив-Ремен Бендо Градник Наканс Градник Без Прерамки За Поголема Биста Нелизгачки Бела Долна Облека Дами

Целосна Поддршка Нелизгачки Кабриолет Бендо Градник Одвојлив-Ремен Бендо Градник Наканс Градник Без Прерамки За Поголема Биста

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Притисни Градници За Жени Дозвола Чипка Висока Поддршка Долна Жица Плус Големина Широк Грб Градник Секси Беспрекорна Удобна Долна Облека За Дишење Целосна Покриеност Минимизатор Градници за Големи Гради На Продажба. Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година. Нашите производи се со висок квалитет во исто време, за да им обезбедиме на клиентите поевтини цени.За повеќе производи, можете да го пребарувате нашиот Бренд Дехолифер. ✿Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти. ✿Информации за производот : . Пол : Жени,Девојки. Материјал : Памук, Полиестер. Декорација : 2023 нов дизајн шема. Должина : Редовно/Лабаво/Витко вклопување. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен,Дневен, Партија. И рачното перење и машинското перење се ВО РЕД} Висококвалитетен Материјал● Нов материјал од природни влакна, нежен и мек, мек на допир, многу удобен за носење на телото. ●Дизајн На предната Тока ● дизајнот на предната тока го олеснува ставањето и соблекувањето, едноставен и брз. ●Телото На Чашата ● новата чаша со четири агли е во согласност со модерниот ergономски дизајн, без трчање или затегнатост. Дизајнот за прилагодување со четири агли им помага на луѓето да се прилагодат при одење, правејќи ги градите и долната облека поудобно да се вклопат. ●Дизајн во форма на буквата у И Широки Ремени За На Рамо, голем Дизајн на грбот, олеснете го притисокот на грбот. Проширените ремени за рамо и страните ја проширија областа на силата за да ви дадат чувство на сигурност и во голема мера да ви гарантираат удобност при носење. ● Без Челичен Прстен Без дизајн на челичен прстен, стабилен без поместување, произволна ролна од 360 степени без деформација, без чувство на воздржаност кога се носи. градник со поддршка за жени безжичен градник со тешка облога безжични градници за големи гради жени крст крст 34ддд безжични градници за големи гради жени со целосна покриеност безжични градници за големи гради за жени со големи гради 36ддд безжични градници за големи гради повлечете безжични градници за големи гради жени со прилагодливи ремени безжични нараквици за жени безжичен пакет бралета безжичен bralette притисни нагоре безжични bralette racerback безжични bralette чипка безжични bralette со.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче Новороденчиња Обични

DEN 1.00

Бебешки Кожени Чевли Први Чевли За Пешачење Против Лизгање Меки Ѓон Чевли За Принцеза Мало Новороденче

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.