• Ново
Фен термостат

Фен термостат

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Се сеќавате кога можете сами да го поправите? Серијата за замена на WEN Handyman обезбедува сигурни делови по пазарот за сите ваши омилени уреди. Овој термостат за фен (број на OEM дел DC96-00887 A) е дизајниран да одговара на повеќе брендови, вклучувајќи ги Samsung и повеќе. Загарантирано за замена на кој било од следниве броеви : 2074129. Вклучува еден DC47-00018 A термостат и еден DC47-00019 A елемент за греење. Извлечете максимум од вашите уреди со дел за замена на WEN Handyman. Се сеќавате кога можете да го поправите сето тоа самостојно? Запомнете Вен. Поправете го сами со дел за замена на WEN Handyman. Загарантирано за замена на кој било од следниве броеви : 2074129, DC96-00887 A и многу повеќе. Вклучува еден DC47-00018 A термостат и еден DC47-00019 A елемент за греење. Компатибилен со уредите Samsung. Направете го вашиот фен повторно да работи како нов; Погледнете го описот за дополнителни информации за компатибилност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Ти Сакаш Жени Цветен Декор Сандали Со Ремени За Глуждот Сандали За Одмор Клин Сандали Лето Удобни Дневни Едноставни Обувки За

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.