• Ново
Мото Метал Фрлија Алуминиум Раб МО 8Х6. Г-БЛК МИЛ ЛП, МО970790803А12УС

Мото Метал Фрлија Алуминиум Раб МО 8Х6. Г-БЛК МИЛ ЛП, МО970790803А12УС

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО970 17Х9 8Х6, 5 Г-БЛК МИЛ ЛП 12ММ, МО970790803А12УС. МО970790803А12УС. 8Х6, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кардон кардоне или Оеф Повторно Произведен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w Држач Одговара изберете: 2011 - ФОРД ФИЕСТА,

DEN 2.33

Кардон кардоне или OEF3 Преработен Дебеломер На Сопирачката, Истоварен w / Заграда Кардоне кардоне или Oef3 �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.