• Ново
10кт Жолто Злато Менс Круг Поплочување-сет Дијамант Правоаголник Конкавна Кластер Прстен Cttw

10кт Жолто Злато Менс Круг Поплочување-сет Дијамант Правоаголник Конкавна Кластер Прстен Cttw

Оценка на клиентот:
DEN 5744.00

Износ
Залиха

10кт Жолто Злато Менс Круг Поплочен - сет Дијамант Правоаголник Конкавна Кластер Прстен 7/8 Cttw 10kt Жолто Злато. 7/8 Карати вкупна тежина. 7,71 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло. Стил # 58448-8.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 951.52

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 г

knqrhpse Коктел Фустани Жени Тениски Здолништа Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Голф Скортови Со Џебови Бел Фустан Женски

DEN 255.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.