• Ново
Josmo чипка за борба против патка

Josmo чипка за борба против патка

Оценка на клиентот:
DEN 463.84

Износ
Залиха

Стилски дизајн : Функционален, но сепак модерен дизајн, чизми за патки за девојчиња водоотпорни може да се носат во многу прилики без да се изгуби чувство за мода. Можете да прилагодите колку цврсто чизмите за патки за девојчињата се вклопуваат на врвот со затегнување или олабавување на страничните ленти. Прилагодливото вклопување и едно парче дизајн проверете дали дождот и снегот не влегуваат внатре. Овие чизми за патки од девојчиња се направени од висококвалитетна природна гума што нема да попушти кога ќе се протега. Нашите модни чизми за патки се погодни за долго време на отворено. Предноста е што единствениот е помек и удобен. Солиден гумен ѓон со текстура на дното за одличен зафат. 90% ПВЦ/10% памук, увезен, ПВЦ гумен ѓон, платформата мери приближно 0,79 ". Не-лизгање, водоотпорен, издржлив, чувајте топло. Нашите чизми за патки од девојчиња се изработени од природна гума. Овие чизми за патки не се штетни за луѓето. И боите се богати со стил за да изберете од . Трајни водоотпорни материјали : Модерни и функционални, највисокиот дел е изработен од фланел, додека долниот дел од полиуретан и стопениот гумен ѓон се целосно водоотпорни, погодни за одење во дождови и снежни денови. Топла и мека ласкава волна од волна : Внатрешноста е целосно обложена со кадифен волна од волна за сериозна топлина, додадена во мекиот перничен стапал, држејќи ги нозете удобни и топло во студеното зимско време. Трајни закопчани чевли : дебелите кружни ленти крцкави крцкави нагоре Предниот дел со употреба на серија на цврсти, занишани склопени јамки, овозможувајќи ви да ја прилагодите соодветноста за безбедно и пријатно да ги вклопуваат нозете до нашите глуждови, без никакви непријатни лабави . Во различни бои, црна, морнарица сина, кафеава, тен, леопард отпечатоци, фуксија, розова, таупе, беж, приближно мерења Висина на потпетицата : 0,75 "Врвен обем на отворање : 13", Висина на вратилото : 9 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Еспадрили Платформа Клин Сандали Концизен Ресел Кристал Клин Потпетици Сандали Лента За Глуждот Отворени Пети Чевли Женски

DEN 324.00

? Натпревар : флип флоп сандали за жени гладијаторски сандали платформа сандали за жени, Секоја облека ќ�

Дмкпв Менс Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел со Еднобојна Кадифен За Топли И Удобни Чевли За Снег Црни 8

DEN 751.84

Машки Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел Со Цврста Боја Кадифен За Топли И Удобни Чев

Вбигер Двор Разговор Постави Мебел На Отворено Јпickан Плетен Сет Со Два Единечни Троседот, Едно Љубовно Седиште, Калено Стакло

DEN 2.33

4 Парчиња Двор Разговор Постави Отворен Мебел ЈПICKАН Плетен Столици Во Собата и Маса, Браун Вовед : дали б

Женски Свечен Фустан Со Еднобојна V-Врат Без Ракави Елегантна Тенка Мини Боја Секојдневна Облека Бодикон Работни Фустани За

DEN 461.44

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7187см / 27,9534,25" Половината : 6371см / 24,8027,95" Должина : 62см / 24,

Кајануо Широки Панталони За Нозе За Жени Божиќно Царинење Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Еластични Половини Долги Широки

DEN 3.00

●Специјален подарок●специјален подарок за мојата девојка и сопруга на мојот роденден и Денот на Вљубе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.