• Ново
Атлетски дела мало девојче и голема девојка банга-атлетска патика

Атлетски дела мало девојче и голема девојка банга-атлетска патика

Оценка на клиентот:
DEN 511.84

Износ
Залиха

Таа ќе ги сака деталите за повеќе бои на оваа атлетска атлетска патика од атлетски дела. Со сива база и ленти за боја на мулити, таа ќе одговара на скоро секоја облека. Тркалезни ленти за банџи за безбедно вклопување. Таа ќе ужива да трча на игралиште или само да се дружи со пријателите. Лесно вклучено/ лесно исклучување. Издржливи материјали. Не обележување ѓон што нема да остави измами. Лизгајте на безмилосно затворање за лесно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.