• Ново
TKing Мода Женски Модерен Обичен Долг Ракав Ноќта На Вештерките Печатење Дуксери Со Патент Дуксери Палто Со Џеб Портокал Л

TKing Мода Женски Модерен Обичен Долг Ракав Ноќта На Вештерките Печатење Дуксери Со Патент Дуксери Палто Со Џеб Портокал Л

Оценка на клиентот:
DEN 351.84

Износ
Залиха

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Вино,Црна,Светло Сива,Беж,Портокалова,Жолта Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХЛ Должина На Ракавот : Долги Ракави Деколте : Дуксер Шема : Дебелина На Печатење На Ноќта На Вештерките : Карактеристики На Средна Дебелина : Женски кардиган лесен; Кардиган за жени; Зима; Fall; капчиња врв; капчиња покрива за жени; Џемпери За Жени; Женска Пуфер Јакна ;renchови Палта За Жени; Женски Џемпери Од Кардиган Плетени; ЈАКНИ ЗА Жени СТИЛ : СЕКОЈДНЕВЕН; МОДНА СЕЗОНА : FALL; ЗИМСКА ПРИГОДА : Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија, Вклучен Е Домашен Пакет : Материјал За Женска Облека Од 1 Компјутер : 95% Полиестер,5% спандекс. Женскиот кардиган е изработен од удобен и мек материјал, опуштено и удобно палто со добро растегливо ве прави попријатни и пријатни. Натпревар : кардиганот за жени може да одговара со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Оваа облека погодна и за внатрешна и за надворешна благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.создавање секојдневен стил. Прилика : Овој кардиган убаво ги задоволува вашите дневни потреби и го покажува вашиот шарм, кој може да се носи на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики. Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластични Панталони Со Врвки Со

DEN 228.16

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.