• Ново
САД-КАНАЛ USB 2. Аудио МИДИ Интерфејс за Снимање w Софтвер

САД-КАНАЛ USB 2. Аудио МИДИ Интерфејс за Снимање w Софтвер

Оценка на клиентот:
DEN 4798.40

Износ
Залиха

2 Година Гаранција : (1 Година Производител + 1 Година Вмин!). Миди во и надвор се исто така вклучени за поврзување на синтези, машини за тапани и контролори. Излезните извори можат да бидат избрани во панелот за поставување.Четири ОД ТАСКАМ?s Ултра-HDDA mic / line preamps обезбедуваат до 57d B добивка со речиси нечујни спецификации за бучава и изобличување. МИДИ влез и излез. Сосема Нов **Таскам САД-4Х4** Аудио/Миди Интерфејс. Четири TRS аналогни избалансирани излези. Потврдена операција со мајор DAW софтвер (СОНАР, Протоли, Cubase, Во Живо, Студио Еден, Гаража Бенд).00 вредност потполно бесплатно кога ќе ги купите од нас денес!** TASCAM US-4x4* * вклучува драјвери во согласност со класата за работа со приклучоци И репродукција на mac OSX и ios уреди како i Pad, а едноставен драјвер додава ASIO компатибилност ЗА Windows. Четири XLR или TRS (MIC/LINE) влезови со целосна + 48v фантомска моќност. Избалансирани аналогни излезни приклучоци trs погодни за поврзување со монитори на напојување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Женски Чорапи Високи До Колена Женски Кабел Плетени Чорапи За Бутови Високи Чизми Екстра Долги Зимски Чорапи Затоплувачи На

DEN 3.33

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

DEN 2.33

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.