• Ново
Мерик Заднина Жито-Бесплатно Буци Лова + Говедско Месо Вечера Влажна Храна За Кучиња, 12. оз

Мерик Заднина Жито-Бесплатно Буци Лова + Говедско Месо Вечера Влажна Храна За Кучиња, 12. оз

Оценка на клиентот:
DEN 238.08

Износ
Залиха

Мерик Заднина Без Жито Буци Лова + Говедско Месо Вечера Влажна Храна За Кучиња Мерик се гордее со правење здрава, целосно природна храна за домашни миленици од локално извори состојки во сопствените кујни Во Тексас. Преполни со висококвалитетни протеини, здрави масти, витамини, минерали и антиоксиданси, рецептите За Мерик не содржат адитиви, засладувачи, вештачки бои, конзерванси или полнила. Вашето куче заслужува добра исхрана со вкус што ќе го сака. Мерик Бучен Ловец ; Говедско месо е направено од дебониран лов, говедска супа, дебонирано говедско месо, супа од мисирка и дебонирано јагне. Тој Е Без жито, Без Глутен и не содржи пченка, пченица или соја. Состојки : Дебониран Лов, Супа Од Говедско Месо, Дебонирано Говедско Месо, Супа Од Мисирка, Дебонирано Јагнешко Месо, Говедско Црн Дроб, Сушен Грашок, Природен Вкус, Компир Скроб, Производ Од Сушено Јајце, Сушена Пулпа Од Цитрус, Калциум Лактат, Холин Хлорид, Минерали (Комплекс На Цинк Аминокиселини, Комплекс На Аминокиселини Од Железо, Комплекс На Аминокиселини Од Манган, Комплекс На Бакарни Аминокиселини, Калиум Јодат, Кобалт глукохептонат, Натриум Селенит), Витамини (Додаток На Витамин Е, Додаток На Витамин Б12, Додаток На Д-Калциум Пантотенат, Додаток На Витамин А, Ниацин, Додаток На Витамин Д3, Додаток На Рибофлавин, Фолна Киселина, Пиридоксин Хидрохлорид, Биотин, Тиамин Мононитрат), Сончогледово Масло, Натриум Фосфат, Сушен Целер, Сол, Калиум Хлорид, Гуар Гума За Џвакање, Ким, Калциум Карбонат, Ксантан Гума За Џвакање, Цимет. Загарантирана Анализа : Суров протеин (мин.) 8.00% Сурова маст (мин.) 3.00 % Сурови влакна (макс.) 1,40% Влага (макс.) 81.00 % Градење на успешното воведување На Мерик Заднина целосно природна, без жито кучешка исхрана на предците преполна со протеини за кои кучињата копнеат а ' ¢ '' компанијата ја проширува поставата со нови сурови опции, егзотични избори на протеини и буци конзервирани рецепти богати со месо. Поставата На Заднината обединува многу од мега трендовите во патеката за храна за домашни миленици Од сушени сурови до егзотични протеински мешавини до високо протеински рецепти кои започнуваат со вистинско дебонирано месо. Четири нови мерик Заднина без жито буци конзервирани рецепти чорбите нудат богато со месо, високо протеинско искуство за оброци за кучиња. Направено со големи парчиња месо или живина во срдечен сос, во вкусови, вклучувајќи : Грмушка Од Заднина, Буци Пилешки Ловец Може да се сервира самостојно како комплетен оброк, за дополнително хранење или како топче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

DEN 2.33

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Ти Сакаш Жени Цветен Декор Сандали Со Ремени За Глуждот Сандали За Одмор Клин Сандали Лето Удобни Дневни Едноставни Обувки За

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Shldybc Летни Апостолки За Жени Клинови Сандали Влечки За Потпетици Обични Апостолки Женски Чевли, Сандали Со Средно Вклопување

DEN 1.67

Летни Дами ФлипАпостолки Клин Пета Влечки Сандали Обични Флип Апостолки Женски Чевли ЗАБЕЛЕШКА : Бидеј�

Женски Ноќта На Вештерките Мода Aut Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Екипажот Вратот Повик Пуловер Блузи Џемпер За Жени Блузи

DEN 174.08

Женски Ноќта На Вештерките Мода Aut Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Пуловер Блузи Џ�

Женска Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорна Качулка Мантил За Дожд Ветроупорна Розова дамска јакна

DEN 591.84

Женски Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорен Мантил За Дожд Ветроупорен Изработен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.