• Ново
Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна метална база тапацирани со кадифени ст?

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29. Надоместок за сите загуби предизвикани од квалитетот на производот или проблемите со логистиката 3. Вклучени се сите хардвер и упатства. Дизајнирано со безвременска чиста силуета, би било погодно да ја поставите во која било просторија за понатамошно подобрување на вашиот посебен стил на украси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.