• Ново
Карат Т.В. Создаден дијамант 18kt жолто злато позлатен сребрен сребрен прстен

Карат Т.В. Создаден дијамант 18kt жолто злато позлатен сребрен сребрен прстен

Оценка на клиентот:
DEN 3776.00

Износ
Залиха

Направете стилски избор со овој прстен за стабилна миабела. Изработено во треперливо жолто злато позлатено сребро, овој прстен со три бендови има 14 лабораториски создадени дијаманти во амбиент за рамки, давајќи му исклучителен изглед. Ако барате да се разгалите себеси или вашата сакана личност, тогаш овој пржен прстен е точен избор. Високо полиран финиш му дава дополнителен сјај што ве прави да се издвоите во толпата. Направено во жолто злато. 18 KT жолто позлатено. 1/2 CT T.W. Создаден дијамант. Камења поставени од рамки. Ширина на опсег : 5,4 мм. Стабилен прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жднбнос 20 Круг Осветлени ПРОЕКТИРАЊЕ ПРЕДВОДЕНА Светлина Бо Отворено Двострано Рекламирање Бизнис Знак Празно Кружни Билборд

DEN 1.67

Празна Двострана Надворешна Кружна Осветлена Светлосна Кутија Со светлосни кутии 20 во (50 СМ) осветленит

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инсталирање За НОСЕЊЕ ЗА ТВ

DEN 3.33

Паметен Телевизиски Далечински Управувач, Заменски Далечински Управувач Компатибилен Лесен За Инстал�

Теорија на факултетска индустрија Биг Бенг Теорија Познати луѓе ликови мода дизајн платно wallидна уметност од Фред Берчал

DEN 383.84

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Персонализирана тркалезна соstвездие Почетна ѓердан - врежан хороскопски симбол накит - Божиќен подарок за неа - не'рѓосувачки

DEN 2.00

Имате страст кон астрологијата, loveубовта за читање хороскопи или само ви треба нов суров ѓердан за да се

Торби За Намирници за Повеќекратна Употреба, Модерна Крава Текстура Розова Лесна Полиестерска Платнена Платнена Торбичка За

DEN 591.84

Торбички за повеќекратна употреба изработени од полиестерско платно со висока густина и извонредна из�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.