• Ново
Sumpell Industries Seashell Aquatic Life Latin Studies Детална графичка уметничка галерија на плажа природа завиткана од платно печатење wallидна уметност, сет од 4, дизајн од KnORR

Sumpell Industries Seashell Aquatic Life Latin Studies Детална графичка уметничка галерија на плажа природа завиткана од платно

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мулти-парчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : сет од 4 парчиња, секоја табла е 11 x 1,5 x 14 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : морскиот живот; Животно; Seashell. Дизајн од Кнор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.