• Ново
Трговска марка ликовна уметност бронзен лав платно уметност од Филип Хугонард

Трговска марка ликовна уметност бронзен лав платно уметност од Филип Хугонард

Оценка на клиентот:
DEN 768.00

Износ
Залиха

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Бронзен лав“ платно уметност од Филип Хугонард : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.