• Ново
Мал автомобил ВЕЛИКА Британија Лондон Печат Британски Четка За Заби Пенкало Држач Кригла Cerac Штанд Молив Чаша

Мал автомобил ВЕЛИКА Британија Лондон Печат Британски Четка За Заби Пенкало Држач Кригла Cerac Штанд Молив Чаша

Оценка на клиентот:
DEN 351.84

Износ
Залиха

Капацитет : 350 ml Size : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;9,6 см (4 инчи) во висина;350 ml (12oz);Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Мугфеатура : -мултифункционален држач за цилиндри-Светло бел држач надвор за слика-Силен и квалитетен керамал : издржлив за употреба-Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор-Совршен За уредување на вашата работна маса, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија-погоден за различни прилики Во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, чување на основните работи И Алатки Во канцеларијата, Па Дури И Садење Цвеќиња.Материјал : Силна, Керамичка конструкција количина на пакет : 1 x penholder овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Малку автомобил ВЕЛИКА Британија Лондон Печат Британски Четка За Заби Пенкало Носителот Кригла Cerac Штанд Молив Чаша.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.