• Ново
Искра 39 полнети кадифен меки флопи животно, тен кученце

Искра 39 полнети кадифен меки флопи животно, тен кученце

Оценка на клиентот:
DEN 479.84

Износ
Залиха

Оваа мека симпатична кадиф е изработена од висококвалитетен кадифен ткаенина материјал. Ова кутре го има сето тоа! Мора да го видите ова големо, убаво, премија плишано кутре лично! Ова е навистина прекрасна, супер-обична, зачудувачка и реална полнета кадифен. Искра 39 "полнети кадифен меки флопи животно, тен кученце : изработено од висока квалификувана кадифен ткаенина. Базата е долга приближно 39". Супер мек материјал. Совршен подарок за деца. Погодно за возраст од 3+ години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Есенски Фустани За Жени Нова Мода Секојдневен Ракав За Печатење Контраст Во Боја Џемпер Топ Женска Облека Дуксер Фустан Женски

DEN 239.84

Големина : XL Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 38.16 "Рамо До Ракав : 74cm / 29 ВЕ МОЛ

Женски Блузи Раглан Ракави Меки Маици Жени Жени Секојдневно Лето Круг Вратот Резервоарот Блузи Бел Краток Ракав Тренингот Кошули

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.