• Ново
Gloria Vanderbilt Women's and and lup плус бујна плетена јака од 2 парчиња сет за пижами

Gloria Vanderbilt Women's and and lup плус бујна плетена јака од 2 парчиња сет за пижами

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Опуштете се цела ноќ во бујна двојна пижама поставена од Глорија Вандербилт. На врвот на краткиот ракав и дното на пижами што одговараат совршено се координираат за ноќно исполнето со дневна ноќ и релаксирачко утро. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува врв на кратки ракави и печатени исечени панталони. Врвот : Затворање на копчињата; јака од изрез; кратки ракави. Панталони : стил на влечење; еластична половината; Контраст за печатење. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пијама со две парчиња поставена од Глорија Вандербилт.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Урбан Пат Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Спокојно Задоволство II

DEN 3.33

Урбаниот Пат претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирањ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.