• Ново
Универзитетот Во Толедо Една Сенка Бар Светилка, 14

Универзитетот Во Толедо Една Сенка Бар Светилка, 14

Оценка на клиентот:
DEN 639.52

Износ
Залиха

Осветлете ја вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана 14-инчна Ламба со Една Нијанса. Овој премиум уред за осветлување изгледа одлично вклучено или исклучено со официјално лиценцирани логоа од двете страни на полиресинската нијанса. Сенката е нагласена со полиран метален хардвер и синџир. Над девет стапки кабел обезбедува многу опции за закачување. Осветлете ја вашата омилена област со оваа единствена официјално лиценцирана ламба со една нијанса. Универзитетот Во Толедо Една Сенка Бар Светилка, 14" : Метал хардвер и синџир. Официјално лиценцирана уметност од двете страни на сенката на полиресинската светилка. Повлечете синџир за вклучување/исклучување. 110v излез за домаќинство. Максимална моќност : 60 W. кабелот мери 116". Синџир мерки 36". Димензии : 14 "Л х 14" В х 9.5 " Ч.

Карактеристики

Производи во категоријата

Иопко Перница Случај Златна Божиќна Праска Кожа Перница Европски И Американски Стил Домашна Декорација Перница Софа Перница

DEN 3.33

4 ПАРЧИЊА Златна Божиќна Навлака За Перница За Кожа Од Праска Во Европски И Американски Стил Навлака За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.