• Ново
Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот Карактеристики : Удобна и дише ткаенина, мека.Креативен дизајн за печатење спојте со панталони, хулахопки или фармерки за да создадете секојдневен и модерен изглед, погоден за пролет и летоможете да го носите на празнични забави за да изгледате рамномерно better.It многу мода и ве прават толку убавина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвни Графикони Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 67см/26.38" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55 "Должина : 68см/26.77" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Должина : 69cm/27.17" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111cm/43.70 "Должина : 70cm/27.56" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 71cm/27.95" Големина : XXXL Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 121см/47.64 "Должина : 72см/28.39" Материјал : Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Стил : Лесен За Носење, Без Брчки.Ги следи шик трендовите кои ќе ви помогнат да бидете помодерни, ќе ви помогнат да бидете совршени во стилот. Одликувајќи се : Кога излегувате, пазарувате, се забавувате, одите на одмор, не можете а да не сакате да ја носите оваа удобна кошула за добро слободно време. Повод : Овие Маици Врвови Е Мода, Посебен, Мек и прекрасен врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе,Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни и кул. Широки апликации : класичен и разноврсен додаток на фармерки и хеланки, здолништа или во поладно време со кардигани, палта, јакни. маици клиренс облека 5.00, жена маици клиренс облека 5.00 мулти боја пакет, кларенс облека под 5, клиренс облека под, облека 5, 6 долар маици, продажба облека 5, клиренс облека 8.00, жена против вратот маици клиренс облека 5.00, 2.00 клиренс облека, жена маици клиренс облека 5.00 бледнеат слава, дозвола под 3.00 облека, клиренс облека под вашиот 5, облека блиску 5, облека под, клиренс облека под 4.00, без дозвола за испорака облека 5, клиренс маици под 5.00, клиренс облека за 1.00 5.00, жена обичен v вратот маици, облека 5.00, маици жена под 5 долар, 5 точка за жена, кларенс облека под 10, маици за жена дозвола 5 празно, облека 5, жена 5 облека, жена, дозвола на облека, клиренс облека под 10, жена маици клиренс облека 5.00, клиренс облека под 10.00, клиренс облека под 7, облека дозвола, прекрасен бел леб, облека, бебе облека дозвола 5, облека под 6,.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.