• Ново
Farberware Classic црно-бело мулти-бои може да се отвори

Farberware Classic црно-бело мулти-бои може да се отвори

Оценка на клиентот:
DEN 127.52

Износ
Залиха

Овој Farberware Classic црно -бел мултифункционален може да биде лесен на рацете кога се врти, благодарение на удобното најлонско копче. Сечилото од не'рѓосувачки челик лесно се сече преку капачињата на конзерви, а отворот за конзерва има и удобен отвор за шише. Мерки долги 7 инчи. Рачно миење со топла вода и благ детергент; Исплакнете и исушете веднаш. Farberware Classic црно-бело мулти-бои може да се отвори.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амидоа Женски Блок Во Боја Зимски Јакни Ревер Дебели Coови Палта Нејасно Руно Кошула Јакна Бушава Fall Елегантни Врвови За Надворешна

DEN 951.52

♛+Добредојдовте На Амидоа Онлајн Мода】 1.За амидоа : Онлајн Модната Продавница амидоа е основана на 2012 г

Линдреши Карго Панталони За Жени Со Џебови Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренинг Надвор Модерт Обични Панталони

DEN 0.67

07 " Карго Панталони За Жени Со Џебови Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренингот надвор Од

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.